2020/2021-es tanév


Alsó tagozatos tanulók


1.A osztály
(Informatika tagozat)

Göndöcs Gabriella - Jámbor Zsuzsanna Julianna

Békefi Martin
Bublik Emília Anna
Czilják Ede
Csendics Lívia Nikolett
Csizmadia Nimród
Fazekas Barnabás
Friedl Bence Máté
Grünfelder Levente
Harmat Áron
Imrek Natasa Zorka
Károlyi Levente
Király DominikNorbert
Kiskó Zsombor
Kutfej Ákos
Lakatos Georgina Kinga
Mészáros Daniella Georgina
Németh Martin Ferenc
Péter Lili
Poszovácz Milán
Rózsás Olivér
Scheffer Ata Koppány
Sebők Kevin László
Susztek Szabolcs Richárd
Szász Amina
Szecsődi Ákos Botond
Ternyák Marcell
Tóth Levente
Vizhányó Kevin Márió

 

1.B osztály
(Ének tagozat)

Lábodi Gyöngyi - Gárdos Réka

Bóday Lia
Bölönyi Ákos
Cserepes Balázs Máté
Denke Médi Zoé
Gál Dominika
Havasi Szonja Zsanett
Heincz Lilien
Horváth Patrícia Odett
Jolántai Lili Maja
Kapitány Hanna Lujza
Kaszai Dávid Norbert
Kertész Lara
Kovács Denisz Alex
Laczó Anna
Lajkó Lara Lotti
Lill Róbert Péter
Markó Liána
Mayer Elizabet
Meretei Fruzsina
Naszvadi Laura
Pásztor Ádám
Raáb Elizabet
Schmidt Máté
Szabó Hanna
Tamás Júlia
Varga Szofia Éva
Veres Marcell Gábor
Vertkovczi Dávid
Zavaczky Lara

 

1.C osztály
(Német nemzetiségi tagozat - általános tantervű)

Vágai Mária - Lönhárd Judit

Ács Dorka
Bene Szilvia
Bödő Bálint
Erdélyi Tünde Lídia
Fazekas Bálint István
Gál Emília
Gróf Csenge Anna
Halmai Dávid László
Karácsondi Lili
Kiss Dániel
Kiss Dávid
Komáromi Szófia
Marton Lilien Annabell
Molnár Emma
Óvári Lili
Pap Alexandra Éva
Pap Mercédesz Mária
Papp Dávid
Schell Norbert
Sólyomvári Kolos
Subert Emília
Szalai Flóra Hanna
Szűcs Natália
Ternbach Lóránt
Traubert Ádám
Valek Jázmin
Vezmárovics Dorina
Virágh – Balázs Dorottya
Zelefai Gergő

 

2.A osztály
(Informatika tagozat)

Puskás Zsuzsanna - Major Katalin

Balázs Gergő
Fazekas-Sebők Zalán
Fekete Gergő Balázs
Fórizs Amira Hanna
Gál Petra
Harmat Márk
Horváth Bence Donát
Kádár Koppány István
Kaiser Kristóf
Körösi Míra
Körösi Violetta
Lehel Richárd
Markvarth Máté
Mészáros Liliána
Németh Viktória
Orsós Attila
Pelenczei Dénes
Péter Norbert
Reiser Máté
Révész Milán
Szekó Luca
Szóvári Tamás
Tiger Lénárd
Tokodi Levente
Végh-Bódog Mária Magdaléna
Vén Nikolett Viktória

 

2.B osztály
(Ének tagozat - általános tantervű)

Kaiserné Fehér Elvira - Ádám Éva

Bánhegyi Tícián Milán
Csonka Szimonetta Margit
Fiedler Nóra
Grosics Olívia
Harcos Alex Tibor
Illés Anna Csilla
Kardos-Hahn Léda
Keszthelyi Csenge Zilia
Kiss Dominik
Kovács Kamilla Patrícia
Kurucsai Fanni
Magyar Zsombor
Maluzsák Ádám
Mikei Darinka
Novák Emma
Ott Dalma
Rajnai Benjamin Buda
Sáfrányos Martin László
Sárga Laura
Simon Szofi Panna
Stétz János Márk
Szabó Adrián Zénó
Szabó Milán Bence
Szabó-Marton Viktória
Szécsi Attila Máté
Szilágyi Zsófia
Törő Zsófia
Ujvári Vivien

 

2.C osztály
(Német nemzetiségi tagozat - Informatika tagozat)

Megyeriné Szlávik Edit - Pataki Edit

Bandicz Bence János
Borbély Rebeka
Bőhm Alexa Boglárka
Csonka Dorina Edina
Faragó Benedek
Géczi Roxána Anna
Horváth Milán Miklós
Kerécz Luca
Kovács Noel Hunor
Krizsics Bendegúz
Mészáros Szimonetta Henrietta
Nagy Csenge
Nagy Péter
Pálffy Vanda
Petrovics Sanel Piroska
Propszt Ádám
Riba Hanna
Seymen Nilüfer Hóvirág
Szabadi Márton Attila
Temesi Léna
Temesi Zselyke
Tóth Barbara
Varga Aisa Alinka
Varga Csenge
Vörös Valentina Maja

 

3.A osztály
(Informatika tagozat)

Keményné Kövesi Zsuzsanna - Szabó Csilla

Albert Áron Péter
Árvai Médea
Bircsák Levente Bálint
Bognár Milán
Czilják Emilia
Denke Lara Hanna
Gombor Liliána
Gregorovics Dominik
Heincz Krisztián
Kasza Lili Evelin
Kövesi Luca
Kulcsár Zalán Dénes
Männer Dalma
Martinez-Kilvinger Maja Jázmin
Milhoffer Dávid
Müller Zsombor
Petrovics Szidónia
Sásdi Benjamin
Schell Noémi
Shehata Jázmin Amira
Sós Emma Veronika
Timár Levente Tibor

 

3.B osztály
(Ének tagozat - általános tantervű)

Gudricza Adél - Kovácsné Zsuffa Judit

Böjtös Csenge
Gál Dorina
Gerner Marcell
Kertész Liza
Kónya Daniella
Kurucsai Zoé
Lakatos Linett Tifani
Máy Vivien
Nagy Boglárka Ibolya
Nagy Máté
Ott Andor
Pap Daniella
Papp Szonja Lili
Resch Paula Bianka
Ruzsa Simon
Simonyi Barna
Simonyi Sára Luca
Szabó Hanga Krisztina
Tamás Róza
Tóth Anett Hanna
Váradi Ramóna Lia
Werner Zoé
Wittner Hanna Lora

 

3.C osztály
(Német nemzetiségi tagozat - Informatika tagozat)

Fehér Zoltán - Kóra Gabriella

Bodor Martin
Budai Alexandra Csenge
Farkas Rubina
Fekete Kornél
Fehérvári Izabella
Graziadio Soraya Paris
Horváth Lilien Eperke
Kelemen Zille Riana
Kincses Dorián
Király Kata Regina
Kósa Kristóf Máté
Kutas Gabriella
Magyar Karina
Nagy Olivér
Novákovics Dorka
Pallós Jázmin
Petrovai Zsombor
Stang Kristóf
Takács Balázs
Tóth Attila

 

4.A osztály
(Informatika tagozat - Meixner)

Palotay Nóra - Horváth Margit

Csonka Alexandra
Csonka Sándor
Deák József Tamás
Dul Dániel Patrik
Dul Dominik András
Duraku Ervis
Hoffmann Hanna
Kincses Benett
Macsányi Martin
Männer Kinga
Máté Lilla
Mikei Bercel
Müller Marcell Péter
Nagy Luca
Pallagi Zsófia
Paróczy Dániel
Pöntöl Zoltán
Rossmann Dominik
Sarek Timon
Simon Patrik
Szabó Máté Olivér
Szecsődi Gergely Magor
Szélig Tamás
Takács Gergő
Vidovics Botond

 

4.B osztály
(Ének tagozat)

Lakatosné Wéber Erika - Bank Eszter

Bánáti Marcell
Berecz Regina
Bogdán Martina
Dergez Viktória
Erdős Petra
Erdős Réka
Fekete Kristóf Bence
Góman Zafira
Jakab Luca
Jandó Sára Veronika
Kakas Barnabás
Kecskés Marcell
Kemény Kornél
Kovács Melissza Roxána
Lakatos Zsófia
Loridon Fanni
Lóránt Kíra Andrea
Németh Kiara
Pásztor Sára
Perényi Hanna
Szalonna Petra Flóra
Szentkereszti Réka

 

4.C osztály
(Német nemzetiségi tagozat - általános tantervű)

Peres Judit - Kapitány Éva

Brandt Máté András
Damacz Henrik
Elmájer Doroti
Esker Dominik
Galgóczi Botond Ágoston
Hegedüs Balázs
Horváth Dávid
Huttner János Márk
Khamed Abdel Hafid
Khamed Salah
Kruller Máté
Laczó Balázs
Märcz Nimród
Major Melinda
Muszty Bianka
Nagy Bálint
Rácz András
Sólyom Gergő
Sziblinger Zsombor
Szilasi Dominik Szabolcs
Szőcs Anna Natália

 


Felső tagozatos tanulók


5.A osztály
(Informatika tagozat)

Gyenge Zsolt -

Csipak Adrián Felicián
Csolcz Ádám
Csonka Izabella Éva
Dani Dorina
Fülöp Levente
Fodor Márk
Hajdu Ádám
Kovács Richárd
Korpa Levente
Magori Richárd
Nagy Máté
Orsós István
Paulik Boglárka
Paulik Szabolcs
Pelenczei Balázs
Ruppert Martin
Schell Tamás
Somossy Vince Imre
Szecsődi Dalma Zóra
Turi Maja
Turi Zsófia

 

5.B osztály
(Ének tagozat - általános tantervű)

Mitterstiller Ivett -

Denke Dominik Adrián
Gerlinger Nataniel
Hartmann Balázs Ferenc
Kiss Tamás
Lehel Kristóf László
Matosics Péter
Rajnai Kristóf Máté
Szóvári Bálint András
Tóth Bernadett
Tovt Martin Vendel
Váczi Blanka
Valek Dániel
Varga Jázmin
Kapuvári Milán
Pető Dominik

 

5.C osztály
(Német nemzetiségi tagozat)

Nagy Beáta -

Beck Flóra Lili
Fauszt Áron
Géczi Cintia Renáta
Gyöngyi Barna
Hollósy Gábor Sándor
Juhász Berta
Keszthelyi Dorka
Kovács Dominik
Kovács Nikolett
Kovács Sándor Kevin
Kun Bence
Kun Zsombor
Meretei Hunor
Propszt Bálint
Rubinszki Richárd
Scháb Vanessza
Schváb Barnabás
Szász Barbara
Vajda Zalán János
Vitos Liliána
Zoltai Nóra
Novák Evelin

 

6.A osztály
(Informatika tagozat - általános tantervű)

Patkó Norbert - Beke Barbara

Bereczki Bianka Olivia
Berkner Viktória
Bernula Áron
Dömötör Bence Barnabás
Duraku Bamir
Flórián Dominik
Gyulay Tamás
Hári Kevin Leo
Kovács Klaudia
Kordé Gergő
Krémer Benjamin Richárd
Müller Miron Bekény
Nagy Krisztián Tamás
Orsós Mónika
Papp Tamara Klaudia
Petrovics Balázs
Pénzes Míra Paula
Póra Szabina
Sólyom Kitti
Szél Hanna Boglárka
Szilágyi Olivér Barnabás
Szijártó Nikolett Amina
Szorg Bálint
Sztranyák Patrik
Tóth Krisztián
Veriga Áron

 

6.B osztály
(Ének-zene tagozat)

Demeterné Eperjesi Judit - Szifferné Guthi Erzsébet

Ádám Ármin Pál
Balogh Viola
Berecz András
Berta Gergő
Böjtös Blanka
Butykó Zsombor
Csizmadia Martin
Erdős Nóra
Erdős Panna Barbara
Góman Ruben
Hohmann Balázs
Hordós Babett Fruzsina
Horváth Bianka Dorina
Kakas Marcell Nimród
Kelemen Laura
Kovács Amira Jolán
Kovács Jázmin
Majorosi Dániel
Mezei Cintia
Mohar Kincső Hajnalka
Molnár Hanna
Orsovai Lavínia Valentina
Szécsi Réka Lilla
Szili Norbert
Veres Jázmin

 

6.C osztály
(Német nemzetiségi osztály)

Somossyné Kanász Piroska -

Andrási Roxán
Czakó Tifani Krisztina
Czigler Vivien
Damacz Helga
Garai Linda
Géczi Norbert Attila
Gosztola Soma
Kazi Márk József
Kelemen Zia Liána
Kerécz Péter Zoltán
Kúcs Olivér
Kutas Borbála
Lempel Márk
Nagy Tamás
Nagy Tímea
Panka Csongor
Rácz Gergely
Sári Zsombor
Sipos Zita
Székelyhidi Eszter
Telegdi-Rácz Csaba István
Ternbach Petra
Ternyák Máté Gábor
Unger Dzsenifer
Vezmárovics Enikő
Wenhardt Jázmin

 

7.A osztály
(Informatika tagozat)

dr. Pallosiné Illés Gyöngyi -

Bakán Bence
Bakán Bianka
Bara Nabil Gábor
Bognár Ákos
Denke Dorina Hanna
Faubl Csenge
Fenyvesi Bálint
Gadár Dániel
Huszár Barnabás
Jakab Máté
Kapitány Bálint Imre
Kovács Emma Laura
Ludmann Dániel
Mang Bence
Männer Réka
Marsay Zsófia
Nagy Kristóf
Nagy Máté
Oláh Bálint Tamás
Orsós Dániel
Pálkovács Tamás
Seymen Gülizar Rózsa
Szalma-Hegedűs Nimród Krisztián
Szedlák Bálint Engelbert
Temesi Fanni
Turcsics Bence
Valek Imre
Vidovics Gergő
Villányi Patrik

 

7.B osztály
(Ének-zene tagozat)

dr. Révész Andrásné -

Babics Fanni
Balogh Csongor
Boros Aliz
Borsos Béla
Csonka Erika
Fekete Viktor Márton
Geri Szemira
Harsányi Csenge
Hideg Napsugár
Istókovics Petra
Juhász Dóra
Káplán Barnabás
Káplán Domonkos
Keszerice Dalma
Kém Krisztián László
Márics Amina
Papp Nóra
Protár Csilla
Rigó Sára Márta
Sági Vivien
Schmidt-Kovács Anna Eszter
Sessa Laura Maria
Susztek Csilla Dominika
Somossy Márton László
Szilasi Fanni Laura
Szilveszter Dominik
Szélig Balázs
Szendrei Tibor
Hegedűs Boglárka

 

7.C osztály
(Német nemzetiségi osztály - általános tantervű)

Galláné Kardos Judit

Balázs Fruzsina
Binder Richárd
Blesz Péter
Bóli Szófia
Borbás Zalán
Brezovácz Zsuzsanna
Gábor Natália
Galgóczi Blanka Ágnes
Horváth Nóra Blanka
Khél Csenge
Komáromi Fanni
Kondor Alexa Julianna
Kummer Noel Kristóf
Lakatos Alexandra Noémi
Lantos Lola
Meretei Huba
Nagy Gergő
Papp Attila Dominik
Petrovics Zorán
Reinis Iván
Sátori Márk
Sebestyén Iván Bálint
Sebestyén Olivér Máté
Somogyi Kitti
Somogyi Péter Bálint
Szőcs Márton
Tancsik Zalán
Turai Zsombor
Weinhardt Patrik
Győri Márkó

 

8.A osztály
(Informatika tagozat)

Gyulay László -

Bányai Gergő
Fazekas Máté
Gergics Bence
Hajnal Richárd
Horváth Máté
Kiss Erik
Kocsis Máté Zsolt
Koltai Leonárdo
Kovács Benedek
Kovács Krisztián
Marsay Andor
Mazuk Bálint
Molnár Félix
Nagy Kinga Gabriella
Stróbl Bálint
Szabó Áron
Szabó Viktor
Szalai Zsombor
Tabányi Gergő
Tábi Kevin
Tamás Martin
Tóth Marcell
Tóth Máté Gábor
Udvarácz Zorán
Uvercsák Ádám

 

8.B osztály
(Ének-zene tagozat - általános tantervű)

dr. Szécsényi Lászlóné - Szeiler Viktória

Czilják Panna Luca
Csizmadia László
Csomor Benedek
Francizi Bálint Péter
Gödrei Csongor
Hegedűs Boglárka
Hauptmann Máté
Hock Endre
Horváth Balázs
Jancsik Johanna
Kaszai Kristóf
Koczor Bianka
Kulcsár Nadin
Kun Szonja Leila
Lachner Ádám
Lőrincz Szonja
Matosics Petra
Mén Csenge Panna
Németh Amanda
Révész Viktória
Szabó Hanna
Szemes Boglárka
Takács Bence
Tóth Gergő
Varga Viola
Weisenbach Gréta

 

8.C osztály
(Német nemzetiségi osztály - általános tantervű)

Hirthné Pintér Gyöngyi - Földházi Zita

Balog Vivien Kitti
Berente Panna
Czakó Márk József
Csizmadia Gábor
Dékány-Szabó Dorina
Ferencz Róbert
Gyimesi Miklós
Gyimesi Rudolf
Hegedüs Dávid Ferenc
Horváth Alexa
Illés Balázs
Keresztessy Laura
Keszthelyi Kata
Kutas Katalin
Lengyel Dóra
Lill Bálint
Mintál Dorka
Nád Péter
Orsós Martin Gergely
Pintér Karolina Gréta
Potz Bálint
Rácz Filip
Rodek Milán Ákos
Rubinszki Tamás
Soós Kevin Erik
Szűcs Noel
Virág Lili
Viszt Marcell

2019/2020-as tanév


Alsó tagozatos tanulók


1.A osztály
Balázs Gergő
Fazekas - Sebők Zalán
Fekete Gergő Balázs
Fórizs Amira Hanna
Gál Petra
Harmat Márk
Horváth Bence Donát
Kádár Koppány István
Kaiser Kristóf
Kaszai Dávid Norbert
Körösi Míra
Körösi Violetta
Lehel Richárd
Markvarth Máté
Mészáros Liliána
Németh Viktória
Orsós Attila
Pelenczei Dénes
Péter Norbert
Reiser Máté
Révész Milán
Szekó Luca
Szóvári Tamás
Tiger Lénárd
Tokodi Levente
Valek Jázmin
Végh - Bódog Mária Magdolna
Vén Nikolett Viktória

 

1.B osztály
Bánhegyi Ticián Milán
Csánk Zorka Vénusz
Csonka Szimonetta Margit
Fiedler Nóra
Grosics Olívia
Harcos Alex Tibor
Illés Anna Csilla
Kardos - Hahn Léda
Keszthelyi Csenge Zília
Kiss Dominik
Kovács Kamilla Patrícia
Kurucsai Fanni
Magyar Zsombor
Maluzsák Ádám
Mikei Darinka
Novák Emma
Ott Dalma
Rajnai Benjamin Buda
Sáfrányos Martin László
Sárga Laura
Simon Szofi Panna
Stétz János Márk
Szabó - Marton Viktória
Szabó Adrián Zénó
Szabó Milán Bence
Szécsi Attila Máté
Szilágyi Zsófia
Törő Zsófia
Ujvári Vivien

 

1.C osztály
Bandicz Bence János
Bokrovics Kitti
Borbély Rebeka
Bőhm Alexa Boglárka
Csonka Dorina Edina
Faragó Benedek
Géczi Roxána Anna
Horváth Milán Miklós
Kerécz Luca
Kovács Noel Hunor
László Ádám Márk
Mészáros Szimonetta Henrietta
Nagy Csenge
Nagy Péter
Pálffy Vanda
Petrovics Sanel Piroska
Propszt Ádám
Riba Hanna
Seymen Nilüfer Hóvirág
Szabadi Márton Attila
Temesi Léna
Temesi Zselyke
Tóth Barbara
Tóth Levente
Varga Aisa Alinka
Varga Csenge
Vörös Valentina Maja

 

2.A osztály
Albert Áron Péter
Árvai Médea
Bircsák Levente Bálint
Bognár Milán
Czilják Emília
Denke Lara Hanna
Gombor Liliána
Gregorovics Dominik
Heincz Krisztián
Ita Benedek
Jerkovics Nimród
Kasza Lili Evelin
Kövesi Luca
Kulcsár Zalán Dénes
Männer Dalma
Martinez-Kilvinger Maja Jázmin
Milhoffer Dávid
Müller Zsombor
Petrovics Szidónia Szorina
Sásdi Benjamin
Schell Noémi
Shehata Jázmin Amira
Sós Emma Veronika
Steigerwald Máté
Timár Levente Tibor

 

2.B osztály
Böjtös Csenge
Gál Dorina
Gerner Marcell
Kertész Liza
Kónya Daniella
Kovács Lili Rózsa
Kurucsai Zoé
Lakatos Linett Tifani
Máy Vivien
Nagy Boglárka Ibolya
Nagy Máté
Ott Andor
Pap Daniella
Papp Szonja Lili
Resch Paula Bianka
Ruzsa Simon
Simonyi Barna
Simonyi Sára Luca
Szabó Hanga Krisztina
Tamás Róza
Tóth Anett Hanna
Váradi Ramóna Lia
Werner Zoé
Wittner Hanna Lora

 

2.C osztály
Bódis Csaba
Bodor Martin
Budai Alexandra Csenge
Farkas Rubina
Fekete Kornél
Graziadio Soraya Paris
Horváth Lilien Eperke
Kelemen Zille Riana
Kincses Dorián
Király Kata Regina
Kósa Kristóf Máté
Kutas Gabriella
Magyar Karina
Pallós Jázmin Hajnalka
Petrovai Zsombor
Stang Kristóf
Szabó Szimonetta
Takács Balázs
Tóth Attila

 

3.A osztály
Csonka Alexandra
Csonka Sándor
Deák József Tamás
Dul Dániel Patrik
Dul Dominik András
Duraku Ervis
Hoffmann Hanna
Kincses Benett
Macsányi Martin
Männer Kinga
Máté Lilla
Mikei Bercel
Müller Marcell Péter
Nagy Luca
Pallagi Zsófia
Paróczy Dániel
Pöntöl Zoltán
Rossmann Dominik
Sarek Timon
Simon Patrik
Szabó Máté Olivér
Szecsődi Gergely Magor
Szélig Tamás
Takács Gergő
Vidovics Botond

 

3.B osztály
Bánáti Marcell
Berecz Regina
Bogdán Martina
Dergez Viktória
Erdős Petra
Erdős Réka
Fekete Kristóf Bence
Góman Zafira
Jakab Luca
Jandó Sára Veronika
Kakas Barnabás
Kecskés Marcell
Kemény Kornél
Kovács Melissza Roxána
Lakatos Zsófia
Loridon Fanni
Németh Kiara
Pásztor Sára
Perényi Hanna
Szalonna Petra Flóra
Szentkereszti Réka

 

3.C osztály
Brandt Máté András
Damacz Henrik
Elmájer Doroti
Esker Dominik
Galgóczi Botond Ágoston
Hegedüs Balázs
Horváth Dávid
Huttner János Márk
Khamed Abdelhafid
Khamed Salah
Kisztner Tímea
Kruller Máté
Laczó Balázs
Major Melinda
Märcz Nimród
Muszty Bianka
Nagy Bálint
Rácz András
Sólyom Gergő
Sziblinger Zsombor
Szilasi Dominik Szabolcs

 

4.A osztály
Csipak Adrián Felicián
Csolcz Ádám
Csonka Izabella Éva
Dani Dorina
Fodor Márk
Fülöp Levente
Hajdu Ádám
Korpa Levente
Kószó Rajmund Gábor
Kovács Richárd
László Emese Janka
Magori Richárd
Nagy Máté
Orsós István
Paulik Boglárka
Paulik Szabolcs
Pelenczei Balázs
Ruppert Martin
Schell Tamás
Somossy Vince Imre
Szecsődi Dalma Zóra
Turi Maja
Turi Zsófia

 

4.B osztály
Denke Dominik Adrián
Gerlinger Nataniel
Hartmann Balázs Ferenc
Kiss Tamás
Lehel Kristóf László
Matosics Péter
Nagy Hannah
Németh Ákos Zénó
Rajnai Kristóf Máté
Tóth Bernadett
Tovt Martin Vendel
Váczi Blanka
Valek Dániel
Varga Jázmin

 

4.C osztály
Beck Flóra Lili
Géczi Cintia Renáta
Gyöngyi Barna
Hollósy Gábor Sándor
Juhász Berta
Keszthelyi Dorka
Kovács Dominik
Kovács Nikolett
Kovács Sándor Kevin
Kun Bence
Kun Zsombor
Meretei Hunor
Novák Evelin
Orbán Balázs
Propszt Bálint
Rubinszki Richárd
Scháb Vanessza
Schváb Barnabás
Vajda Zalán János
Vitos Liliána
Zoltai Nóra

 


Felső tagozatos tanulók


5.A osztály
Bereczki Bianka Olívia
Berkner Viktória
Bernula Áron
Dömötör Bence Barnabás
Duraku Bamir
Flórián Dominik
Gyulay Tamás
Hári Kevin Leó
Kordé Gergő
Kovács Klaudia Renáta
Krémer Benjámin Richárd
Müller Miron Bekény
Nagy Krisztián Tamás
Orsós Mónika
Papp Tamara Klaudia
Pénzes Míra Paula
Petrovics Balázs
Póra Szabina
Sólyom Kitti
Szél Hanna Boglárka
Szijártó Nikolett Amina
Szilágyi Olivér Barnabás
Szorg Bálint
Sztranyák Patrik
Tóth Krisztián
Veriga Áron

 

5.B osztály
Ádám Ármin Pál
Balogh Viola
Berecz András
Böjtös Blanka
Butykó Zsombor
Csizmadia Martin
Erdős Nóra
Erdős Panna Barbara
Góman Ruben
Hohmann Balázs
Hordós Babett Fruzsina
Horváth Bianka Dorina
Horváth Gábor Levente
Kakas Marcell Nimród
Kelemen Laura
Kovács Amira Jolán
Kovács Jázmin
Majorosi Dániel
Mezei Cintia
Mohar Kincső Hajnalka
Orsovai Lavínia Valentina
Szécsi Réka Lilla
Szili Norbert
Veres Jázmin

 

5.C osztály
Andrási Roxán
Czakó Tifani Krisztina
Czigler Vivien
Damacz Helga
Garai Linda
Géczi Norbert Attila
Kazi Márk József
Kelemen Zia Liána
Kerécz Péter Zoltán
Kúcs Olivér
Kutas Borbála
Lempel Márk
Nagy Tamás
Panka Csongor
Rácz Gergely
Sári Zsombor
Sipos Zita
Székelyhidi Eszter
Telegdi-Rácz Csaba István
Ternbach Petra
Ternyák Máté Gábor
Unger Dzsenifer
Vezmárovics Enikő

 

6.A osztály
Bakán Bence
Bakán Bianka
Bara Nabil Gábor
Bognár Ákos
Denke Dorina Hanna
Faubl Csenge Zsuzsanna
Fenyvesi Bálint
Fridrik Emma Renáta
Gadár Dániel
Huszár Barnabás
Jakab Máté
Kapitány Bálint Imre
Kovács Emma Laura
Ludmann Dániel
Mang Bence
Männer Réka
Marsay Zsófia
Nagy Kristóf
Oláh Bálint Tamás
Orsós Dániel
Pálkovács Tamás
Rozina Ákos
Seymen Gülizar Rózsa
Szalma-Hegedüs Nimród Krisztián
Szedlák Bálint Engelbert
Temesi Fanni
Turcsics Bence
Valek Imre
Vidovics Gergő
Villányi Patrik

 

6.B osztály
Babics Fanni
Balogh Csongor
Boros Alíz
Csonka Erika
Fekete Viktor Márton
Geri Szemira
Harsányi Csenge
Hideg Napsugár
Istókovics Petra Diána
Juhász Dóra
Káplán Barnabás
Káplán Domonkos
Kém Krisztián László
Keszerice Dalma
Márics Amina
Papp Nóra
Protár Csilla
Rigó Sára Márta
Sági Vivien
Schmidt-Kovács Anna Eszter
Sessa Laura Maria
Somossy Márton László
Susztek Csilla Dominika
Szélig Balázs
Szilasi Fanni Laura
Szilveszter Dominik
Vekedel Nikolett

 

6.C osztály
Balázs Fruzsina
Binder Richárd
Blesz Péter
Bóli Szófia
Borbás Zalán
Brezovácz Zsuzsanna
Gábor Natália
Galgóczi Blanka Ágnes
Horváth Nóra Blanka
Khél Csenge
Komáromi Fanni
Kondor Alexa Julianna
Kummer Noel Kristóf
Lakatos Alexandra Noémi
Lantos Lola
Meretei Huba
Nagy Gergő
Orlai Orsolya Rózsa
Papp Attila Dominik
Petrovics Zorán
Reinis Iván
Sátori Márk
Sebestyén Iván Bálint
Sebestyén Olivér Máté
Somogyi Kitti
Somogyi Péter Bálint
Szőcs Márton
Tancsik Zalán
Turai Zsombor
Wenhardt Patrik

 

7.A osztály
Bányai Gergő
Fazekas Máté
Gergics Bence
Hajnal Richárd Krisztián
Horváth Máté
Kiss Erik
Kocsis Máté Zsolt
Koltai Leonardo
Kovács Benedek
Kovács Krisztián
Marsay Andor
Mazuk Bálint
Molnár Félix
Nagy Kinga
Stróbl Bálint
Szabó Áron
Szabó Viktor
Szalai Zsombor
Tabányi Gergő
Tabi Kevin
Tamás Martin
Tóth Marcell
Tóth Máté Gábor
Udvarácz Zorán
Uvercsák Ádám

 

7.B osztály
Czilják Panna Luca
Csizmadia László
Csomor Benedek
Francizi Bálint Péter
Gödrei Csongor
Hauptmann Máté
Hock Endre
Horváth Balázs
Jancsik Johanna Luca
Kaszai Kristóf
Koczor Bianka
Kulcsár Nadin
Kun Szonja Leila
Lachner Ádám Vince
Matosics Petra
Mén Csenge Panna
Németh Amanda
Révész Viktória
Szabó Hanna
Takács Bence
Tóth Gergő
Varga Viola
Weisenbach Gréta

 

7.C osztály
Balog Vivien Kitti
Berente Panna
Czakó Márk József
Csizmadia Gábor
Dékány-Szabó Dorina
Ferencz Róbert
Gyimesi Miklós Marcell
Gyimesi Rudolf Bertalan
Hegedüs Dávid Ferenc
Horváth Alexa
Illés Balázs
Keresztessy Laura
Keszthelyi Kata
Kutas Katalin
Lengyel Dóra
Lill Bálint Róbert
Mintál Dorka Tamara
Nád Péter
Orsós Martin Gergely
Pintér Karolina Gréta
Potz Bálint
Rácz Filip
Rodek Milán Ákos
Rubinszki Tamás
Soós Kevin Erik
Szűcs Noel
Virág Lili
Viszt Marcell

 

8.A osztály
Bodor Médea
Bőczy Péter
Burgstaller György
Dolezsár Zoltán Zsolt
Erdei Tamás
Érdi Kíra Mirella
Fazekas Fanni Ramóna
Horváth Levente
Husi Kristóf
Kaszás Gergő
Kovács Álmos Levente
Kovács Bernadett
Orsós Zsolt
Papp Krisztián Zsolt
Pataky Zsolt
Paulovics Patrícia Kiara
Rubinszki Csaba
Székely Roland
Tamási Dániel Krisztián
Vörösváczki Balázs Attila

 

8.B osztály
Apró Vivien
Csernánszki Máté Zsombor
Gondos Bianka Zoé
Horváth Máté László
Keresztes Petra Viktória
Kiss Angelika Éva
Kontár Arnold
Lakatos Henrietta
Mang Luca
Mészáros Babett Szilvia
Mohar Jázmin
Nagy Szidónia Éva
Petrohán Tímea Réka
Szili Cintia
Szilveszter Dorina
Tátrai Csenge Enikő

 

8.C osztály
Antal Viktória Georgina
Blész Tamás Márk
Csőkör Dániel
Ernyes Benjámin László
Hajas Zsófi
Kekk Adrienn
Kelemen Kornélia Patrícia
Konkoly Dávid
Kovács Boglárka
Kovács Milán Bence
Kovács Olivér Áron
Lajkó Márk
Nagy-Rédei Márk
Ocskó Barnabás Zsolt
Pallós Liliána Petra
Papp Loretta
Rozsi Péter
Sasvári Dávid
Sebők Gergő
Sztranyák Valentina

2018/2019-es tanév


Alsó tagozatos tanulók


1.A osztály
Albert Áron Péter
Árvai Médea
Bircsák Levente Bálint
Bognár Milán
Czilják Emília
Denke Lara Hanna
Gombor Liliána
Gregorovics Dominik
Heincz Krisztián
Ita Benedek
Jerkovics Nimród
Kasza Lili Evelin
Kiss Dominik
Kövesi Luca
Kulcsár Zalán Dénes
Männer Dalma
Martinez-Kilvinger Maja Jázmin
Milhoffer Dávid
Müller Zsombor
Petrovics Szidónia Szorina
Sásdi Benjamin
Schell Noémi
Sós Emma Veronika
Steingerwald Máté
Timár Levente Tibor

 

1.B osztály
Böjtös Csenge
Gál Dorina
Gerner Marcell
Kertész Liza
Kónya Daniella
Kurucsai Zoé
Lakatos Linett Tifani
Máy Vivien
Nagy Boglárka Ibolya
Ott Andor
Pap Daniella
Papp Szonja Lili
Resch Paula Bianka
Ruzsa Simon
Simonyi Barna
Simonyi Sára Luca
Szabó Hanga Krisztina
Tamás Róza
Tóth Anett Hanna
Váradi Ramóna Lia
Werner Zoé
Wittner Hanna Lora

 

1.C osztály
Bódis Csaba
Bodor Martin
Budai Alexandra Csenge
Farkas Rubina
Fekete Kornél
Graziadio Soraya Paris
Horváth Lilien Eperke
Kelemen Zille Riana
Kincses Dorián
Király Kata Regina
Kósa Kristóf Máté
Kutas Gabriella
Magyar Karina
Maluzsák Ádám
Pallós Jázmin Hajnalka
Petrovai Zsombor
Stang Kristóf
Szabó Szimonetta
Takács Balázs
Tóth Attila

 

2.A osztály
Csonka Alexandra
Csonka Sándor
Deák József Tamás
Dul Dániel Patrik
Dul Dominik András
Duraku Ervis
Hoffmann Hanna
Kincses Benett
Macsányi Martin
Männer Kinga
Máté Lilla
Müller Marcell Péter
Nagy Luca
Pallagi Zsófia
Paróczy Dániel
Pöntöl Zoltán
Rossmann Dominik
Sarek Timon
Simon Patrik
Szabó Máté Olivér
Szecsődi Gergely Magor
Szélig Tamás
Takács Gergő
Vidovics Botond

 

2.B osztály
Bánáti Marcell
Berecz Regina
Bogdán Martina
Dergez Viktória
Erdős Petra
Erdős Réka
Fekete Kristóf Bence
Góman Zafira
Jakab Luca
Jandó Sára Veronika
Kakas Barnabás
Kecskés Marcell
Kemény Kornél
Kovács Melissza Roxána
Lakatos Zsófia
Loridon Fanni
Németh Kiara
Pásztor Sára
Perényi Hanna
Szalonna Petra Flóra
Szentkereszti Réka

 

2.C osztály
Brandt Máté András
Damacz Henrik
Elmájer Doroti
Esker Dominik
Galgóczi Botond Ágoston
Hegedüs Balázs
Horváth Dávid
Huttner János Márk
Khamed Abdelhafid
Khamed Salah
Kisztner Tímea
Kruller Máté
Laczó Balázs
Major Melinda
Märcz Nimród
Muszty Bianka
Nagy Bálint
Rácz András
Sólyom Gergő
Sziblinger Zsombor
Szilasi Dominik Szabolcs
Tóth Patrik István

 

3.A osztály
Csipak Adrián Felicián
Csolcz Ádám
Csonka Izabella Éva
Dani Dorina
Fodor Márk
Fülöp Levente
Hajdu Ádám
Harsányi Milán
Korpa Levente
Kószó Rajmund Gábor
Kovács Richárd
Magori Richárd
Nagy Máté
Orsós István
Paulik Boglárka
Paulik Szabolcs
Pelenczei Balázs
Ruppert Martin
Schell Tamás
Somossy Vince Imre
Szecsődi Dalma Zóra
Turi Maja
Turi Zsófia

 

3.B osztály
Denke Dominik Adrián
Gerlinger Nataniel
Hartmann Balázs Ferenc
Kiss Tamás
Matosics Péter
Nagy Hannah
Németh Ákos Zénó
Rajnai Kristóf Máté
Szóvári Bálint András
Tóth Bernadett
Tovt Martin Vendel
Váczi Blanka
Valek Dániel
Varga Jázmin

 

3.C osztály
Beck Flóra Lili
Géczi Cintia Renáta
Gyöngyi Barna
Hollósy Gábor Sándor
Juhász Berta
Keszthelyi Dorka
Kovács Dominik
Kovács Nikolett
Kovács Sándor Kevin
Kun Bence
Kun Zsombor
Meretei Hunor
Novák Evelin
Orbán Balázs
Propszt Bálint
Rubinszki Richárd
Scháb Vanessza
Schváb Barnabás
Szász Barbara Éva
Vajda Zalán János
Vitos Liliána
Zoltai Nóra

 

4.A osztály
Bereczki Bianka Olívia
Berkner Viktória
Bernula Áron
Dömötör Bence Barnabás
Duraku Bamir
Flórián Dominik
Gyulay Tamás
Kordé Gergő
Kovács Klaudia Renáta
Krémer Benjámin Richárd
Müller Miron Bekény
Nagy Krisztián Tamás
Orsós Mónika
Papp Tamara Klaudia
Pénzes Míra Paula
Petrovics Balázs
Póra Szabina
Sólyom Kitti
Szél Hanna Boglárka
Szijártó Nikolett Amina
Szilágyi Olivér Barnabás
Szorg Bálint
Sztranyák Patrik
Tóth Krisztián
Veriga Áron

 

4.B osztály
Ádám Ármin Pál
Balogh Viola
Berecz András
Böjtös Blanka
Butykó Zsombor
Csizmadia Martin
Erdős Nóra
Erdős Panna Barbara
Góman Ruben
Hohmann Balázs
Hordós Babett Fruzsina
Horváth Bianka Dorina
Horváth Gábor Levente
Kakas Marcell Nimród
Kelemen Laura
Kovács Amira Jolán
Kovács Jázmin
Majorosi Dániel
Mezei Cintia
Mohar Kincső Hajnalka
Molnár Hanna
Orsovai Lavínia Valentina
Szabó Maja
Szécsi Réka Lilla
Szili Norbert
Veres Jázmin

 

4.C osztály
Andrási Roxán
Czakó Tifani Krisztina
Czigler Vivien
Damacz Helga
Garai Linda
Géczi Norbert Attila
Gosztola Soma
Kazi Márk József
Kelemen Zia Liána
Kerécz Péter Zoltán
Kúcs Olivér
Kutas Borbála
Lempel Márk
Nagy Tamás
Nagy Tímea
Panka Csongor
Rácz Gergely
Sári Zsombor
Sipos Zita
Székelyhidi Eszter
Telegdi-Rácz Csaba István
Ternbach Petra
Ternyák Máté Gábor
Unger Dzsenifer

 


Felső tagozatos tanulók


5.A osztály
Bakán Bence
Bakán Bianka
Bara Nabil Gábor
Bognár Ákos
Denke Dorina Hanna
Faubl Csenge Zsuzsanna
Fenyvesi Bálint
Fridrik Emma Renáta
Gadár Dániel
Huszár Barnabás
Jakab Máté
Kapitány Bálint Imre
Kovács Emma Laura
Ludmann Dániel
Mang Bence
Männer Réka
Marsay Zsófia
Nagy Kristóf
Oláh Bálint Tamás
Orsós Dániel
Pálkovács Tamás
Rozina Ákos
Szalma-Hegedüs Nimród Krisztián
Szedlák Bálint Engelbert
Temesi Fanni
Turcsics Bence
Valek Imre
Vidovics Gergő
Villányi Patrik

 

5.B osztály
Babics Fanni
Balogh Csongor
Boros Alíz
Csonka Erika
Fekete Viktor Márton
Geri Szemira
Harsányi Csenge
Hell Bianka
Hideg Napsugár
Istókovics Petra Diána
Juhász Dóra
Káplán Barnabás
Káplán Domonkos
Kém Krisztián László
Keszerice Dalma
Kisztner Mónika
Márics Amina
Papp Nóra
Protár Csilla
Rigó Sára Márta
Sági Vivien
Schmidt-Kovács Anna Eszter
Sessa Laura Maria
Somossy Márton László
Susztek Csilla Dominika
Szélig Balázs
Szilasi Fanni Laura
Szilveszter Dominik

 

5.C osztály
Balázs Fruzsina
Binder Richárd
Blesz Péter
Bóli Szófia
Borbás Zalán
Brezovácz Zsuzsanna
Gábor Natália
Galgóczi Blanka Ágnes
Khél Csenge
Komáromi Fanni
Kondor Alexa Julianna
Kummer Noel Kristóf
Lakatos Alexandra Noémi
Lantos Lola
Meretei Huba
Nagy Gergő
Orlai Orsolya Rózsa
Papp Attila Dominik
Petrovics Zorán
Reinis Iván
Sátori Márk
Sebestyén Iván Bálint
Sebestyén Olivér Máté
Somogyi Kitti
Somogyi Péter Bálint
Szőcs Márton
Tancsik Zalán
Turai Zsombor
Wenhardt Patrik

 

6.A osztály
Bányai Gergő
Bogyay Kristóf
Fazekas Máté
Gergics Bence
Hajnal Richárd Krisztián
Horváth Máté
Kiss Erik
Kocsis Máté Zsolt
Koltai Leonardo
Kovács Benedek
Kovács Krisztián
Marsay Andor
Mazuk Bálint
Molnár Félix
Nagy Kinga
Pernecker Kevin Medox
Stróbl Bálint
Szabó Áron
Szabó Viktor
Szalai Zsombor
Szondi Vanessza Vanda
Tabányi Gergő
Tabi Kevin
Tamás Martin
Tóth Marcell
Tóth Máté Gábor
Udvarácz Zorán
Uvercsák Ádám

 

6.B osztály
Czilják Panna Luca
Csizmadia László
Francizi Bálint Péter
Gödrei Csongor
Győrfi Borka
Hauptmann Máté
Hegedűs Boglárka
Hock Endre
Jancsik Johanna Luca
Koczor Bianka
Kulcsár Nadin
Kun Szonja Leila
Lachner Ádám
Matosics Petra
Németh Amanda
Révész Viktória
Sgánecz Zoltán
Szabó Hanna
Szabó Martina
Takács Bence
Tóth Gergő
Varga Viola
Weisenbach Gréta

 

6.C osztály
Balog Vivien Kitti
Berente Panna
Czakó Márk József
Csizmadia Gábor
Dékány-Szabó Dorina
Ferencz Róbert
Gyimesi Miklós Marcell
Gyimesi Rudolf Bertalan
Hegedüs Dávid Ferenc
Horváth Alexa
Illés Balázs
Keresztessy Laura
Keszthelyi Kata
Kutas Katalin
Lengyel Dóra
Lill Bálint Róbert
Mintál Dorka Tamara
Nád Péter
Orsós Martin Gergely
Pintér Karolina Gréta
Potz Bálint
Rácz Filip
Rodek Milán Ákos
Rubinszki Tamás
Soós Kevin Erik
Szűcs Noel
Virág Lili
Viszt Marcell

 

7.A osztály
Árfalvi Zalán István
Bodor Médea
Bőczy Péter
Burgstaller György
Dolezsár Zoltán Zsolt
Erdei Tamás
Érdi Kíra Mirella
Fazekas Fanni Ramóna
Horváth Levente
Husi Kristóf
Kálmán Kornélia
Kaszás Gergő
Kovács Álmos Levente
Kovács Bernadett
Molnár Olivér
Orsós Zsolt
Papp Krisztián Zsolt
Pataky Zsolt
Paulovics Patrícia Kiara
Rubinszki Csaba
Székely Roland
Tamási Dániel Krisztián
Vörösváczki Balázs Attila

 

7.B osztály
Apró Vivien
Csernánszki Máté Zsombor
Gondos Bianka Zoé
Horváth Máté László
Keresztes Petra Viktória
Kiss Angelika Éva
Kontár Arnold
Lakatos Henrietta
Mang Luca
Mészáros Babett
Mohar Jázmin
Nagy Szidónia Éva
Petrohán Tímea Réka
Szili Cintia
Szilveszter Dorina
Tátrai Csenge Enikő

 

7.C osztály
Blész Tamás Márk
Csőkör Dániel
Ernyes Benjámin László
Hajas Zsófi
Horváth Balázs
Kekk Adrienn
Kelemen Kornélia Patrícia
Konkoly Dávid
Kovács Boglárka
Kovács Milán Bence
Kovács Olivér Áron
Lajkó Márk
Nagy-Rédei Márk
Ocskó Barnabás Zsolt
Pallós Liliána Petra
Papp Loretta
Rozsi Péter
Sasvári Dávid
Sebők Gergő
Szabó Ákos
Sztranyák Valentina

 

8.A osztály
Berente Tamás
Bodnár Nóra
Bogyay Borbála
Bólyi Bence
Csille Máté Gergő
Kiefer Máté
Lász Gergő
Lempel Krisztián
Lévai Vilmos
Lőrincz Luca Orsolya
Makk Zsolt Roland
Martyin Zalán
Médity Anna
Papp Bernadett Fanni
Péter Alex
Szokol Roland
Szurcsik Kristóf
Udvari Zsolt

 

8.B osztály
Benedek Kristóf
Bogár Karolina
Csik Csenge Zsófia
Ignácz Csenge Gabriella
Juczi Patrícia
Keresztes Helga Titanilla
Kovács Márk
Merkl Valentina Rebeka
Mészáros Emma
Nád Gergő
Németh Dominika Alexa
Orsós Nóra
Pintér Georgina Réka
Pintér Vanessza Napsugár
Tilhoff Dominik

 

8.C osztály
Barka Maxima
Berente Zsófia
Duraku Enis
Hegedüs Botond Dominik
Horváth Márk
Illés Dominika Liána
Karádi László
Kiss Patrik
Kovács Zoltán Tibor
Kozma Gábor
Ludvig Dávid
Major Dorina Bianka
Nagy Márkó
Schiszler Barnabás
Szabó Alexandra
Szabó Dávid
Szerják Nikolett
Török Eszter

 

8.D osztály
Árvai Kíra
Fábián Alexandra
Győri Eszter
Győri Loretta
Harmuth Dániel Bence
Ivaszjuk András
Kedves Martin Dániel
Kistóth Péter
Petrovics Lucián
Petrovics Márió Gusztáv
Reinhardt János Patrik
Rudolf Martin
Sztranyák Milán
Trapp Melitta
Traum Jázmin
Verőczei Míra Anna

2017/2018-as tanév


Alsó tagozatos tanulók


1.A osztály
Csonka Alexandra
Csonka Sándor
Deák József Tamás
Dul Dániel Patrik
Dul Dominik András
Duraku Ervis
Hoffmann Hanna
Kincses Benett
Koródi Luca
Macsányi Martin
Máté Lilla
Müller Marcell Péter
Nagy Luca
Pallagi Zsófia
Paróczy Dániel
Pöntöl Zoltán
Rossmann Dominik
Sarek Timon
Simon Patrik
Szabó Máté Olivér
Szecsődi Gergely Magor
Szélig Tamás
Takács Gergő
Vidovics Botond

 

1.B osztály
Bánáti Marcell
Berecz Regina
Bogdán Martina
Dergez Viktória
Erdős Petra
Erdős Réka
Fekete Kristóf Bence
Góman Zafira
Jakab Luca
Jandó Sára Veronika
Kakas Barnabás
Kecskés Marcell
Kemény Kornél
Kovács Melissza Roxána
Lakatos Zsófia
Loridon Fanni
Németh Kiara
Perényi Hanna
Pojányi Luca Johanna
Szalonna Petra Flóra
Szentkereszti Réka

 

1.C osztály
Brandt Máté András
Damacz Henrik
Esker Dominik
Galgóczi Botond Ágoston
Hegedüs Balázs
Horváth Dávid
Huttner János Márk
Khamed Abdelhafid
Khamed Salah
Kisztner Tímea
Kovács Márkó Rómeó
Kruller Máté
Laczó Balázs
Märcz Nimród
Muszty Bianka
Pallós Jázmin Hajnalka
Petrovics Szidónia Szorina
Rácz András
Sólyom Gergő
Sziblinger Zsombor
Tóth Patrik István

 

2.A osztály
Csipak Adrián Felicián
Csolcz Ádám
Csonka Izabella Éva
Dani Dorina
Fülöp Levente
Hajdu Ádám
Harsányi Milán
Korpa Levente
Kószó Rajmund Gábor
Kovács Csaba
Kovács Richárd
Magori Richárd
Nagy Máté
Orsós István
Paulik Boglárka
Paulik Szabolcs
Pelenczei Balázs
Ruppert Martin
Szecsődi Dalma Zóra
Turi Maja
Turi Zsófia

 

2.B osztály
Blummer József Róbert
Denke Dominik Adrián
Erdősi Lili
Hartmann Balázs Ferenc
Kiss Tamás
Koródi Alexandra
Matosics Péter
Nagy Hannah
Németh Ákos Zénó
Németh Alícia
Őrlős Gréta Julianna
Rajnai Kristóf Máté
Szóvári Bálint András
Tóth Bernadett
Váczi Blanka
Valek Dániel
Varga Jázmin
Végh Alexandra Melissza

 

2.C osztály
Beck Flóra Lili
Géczi Cintia Renáta
Gyöngyi Barna
Hollósy Gábor Sándor
Juhász Berta
Keszthelyi Dorka
Kovács Dominik
Kovács Nikolett
Kovács Sándor Kevin
Kun Bence
Kun Zsombor
Major Melinda
Marton Klaudia
Meretei Hunor
Novák Evelin
Orbán Balázs
Propszt Bálint
Rubinszki Richárd
Scháb Vanessza
Schváb Barnabás
Vajda Zalán János
Vitos Liliána
Zoltai Nóra

 

3.A osztály
Bereczki Bianka OLívia
Berkner Viktória
Bernula Áron
Dömötör Bence Barnabás
Duraku Bamir
Flórián Dominik
Gyulay Tamás
Kovács Klaudia Renáta
Krémer Benjámin Richárd
Müller Miron Bekény
Nagy Krisztián Tamás
Orsós Mónika
Papp Tamara Klaudia
Pénzes Míra Paula
Petrovics Balázs
Pojányi Benedek Gábriel
Póra Szabina
Sólyom Kitti
Szél Hanna Boglárka
Szijártó Nikolett Amina
Szilágyi Olivér Barnabás
Szorg Bálint
Sztranyák Patrik
Tóth Krisztián
Veriga Áron

 

3.B osztály
Ádám Ármin Pál
Balogh Viola
Berecz András
Böjtös Blanka
Butykó Zsombor
Csizmadia Martin
Erdős Nóra
Erdős Panna Barbara
Góman Ruben
Hohmann Balázs
Hordós Babett Fruzsina
Horváth Bianka Dorina
Horváth Gábor Levente
Kakas Marcell Nimród
Kelemen Laura
Kovács Amira Jolán
Kovács Jázmin
Majorosi Dániel
Mezei Cintia
Mohar Kincső Hajnalka
Molnár Hanna
Omo Emma Regina
Orsovai Lavinia Valentina
Szabó Maja
Szécsi Réka Lilla
Szili Norbert
Veres Jázmin

 

3.C osztály
Andrási Roxán
Czakó Tifani Krisztina
Czigler Vivien
Damacz Helga
Garai Linda
Géczi Norbert Attila
Gosztola Soma
Kazi Márk József
Kelemen Zia Liána
Kerécz Péter Zoltán
Kúcs Olivér
Kutas Borbála
Lempel Márk
Nagy Tamás
Nagy Tímea
Panka Csongor
Rácz Gergely
Sári Zsombor
Sipos Zita
Székelyhidi Eszter
Telegdi-Rácz Csaba István
Ternbach Petra
Ternyák Máté Gábor
Wenhardt Jázmin

 

4.A osztály
Bakán Bence
Bakán Bianka
Bara Nabil Gábor
Bognár Ákos
Denke Dorina Hanna
Faubl Csenge Zsuzsanna
Fenyvesi Bálint
Fridrik Emma Renáta
Gadár Dániel
Huszár Barnabás
Jakab Máté
Kovács Emma Laura
Ludmann Dániel
Mang Bence
Marsay Zsófia
Nagy Kristóf
Oláh Bálint Tamás
Orsós Dániel
Pálkovács Tamás
Rozina Ákos
Szalma-Hegedűs Nimród Krisztián
Szedlák Bálint Engelbert
Temesi Fanni
Turcsics Bence
Valek Imre
Vidovics Gergő
Villányi Patrik

 

4.B osztály
Babics Fanni
Balogh Csongor
Boros Alíz
Csonka Erika
Fekete Viktor Márton
Geri Szemira
Harsányi Csenge
Hideg Napsugár
Juhász Dóra
Káplán Barnabás
Káplán Domonkos
Kém Krisztián László
Kisztner Mónika
Márics Amina
Omo Margit Mária
Papp Nóra
Protár Csilla
Rigó Sára Márta
Sági Vivienn
Schmidt-Kovács Anna Eszter
Sessa Laura Maria
Susztek Csilla Dominika
Szélig Balázs

 

4.C osztály
Balázs Fruzsina
Balla János Márk
Bazsó Judit Kornélia
Binder Richárd
Bóli Szófia
Borbás Zalán
Gábor Natália
Galgóczi Blanka Ágnes
Khél Csenge
Komáromi Fanni
Kondor Alexa Julianna
Kummer Noel Kristóf
Lakatos Alexandra Noémi
Lantos Lola
Meretei Huba
Petrovics Zorán
Reinis Iván
Sátori Márk
Sebestyén Iván Bálint
Sebestyén Olivér Máté
Somogyi Kitti
Somogyi Péter Bálint
Szőcs Márton
Tancsik Zalán
Tresch Csenge
Turai Zsombor

 


Felső tagozatos tanulók


5.A osztály
Bányai Gergő
Bogyay Kristóf
Fazekas Máté
Gergics Bence
Hajnal Richárd
Horváth Máté
Kiss Erik
Kocsis Máté Zsolt
Koltai Leonardó
Kovács Benedek
Marsay Andor
Mazuk Bálint
Molnár Félix
Nagy Kinga Gabriella
Stróbl Bálint
Szabó Áron
Szabó Viktor
Szalai Zsombor
Szondi Vanessza Vanda
Tabányi Gergő
Tabi Kevin
Tóth Marcell
Tóth Máté Gábor
Udvarácz Zorán
Uvercsák Ádám

 

5.B osztály
Barkó Zoé
Csizmadia László
Czilják Panna Luca
Francizi Bálint Péter
Győrfi Borka
Hauptmann Máté
Hegedűs Boglárka
Hock Endre
Jancsik Johanna
Koczor Bianka
Kulcsár Nadin
Kun Szonja Leila
Lachner Ádám Vince
Matosics Petra
Németh Amanda
Révész Viktória
Sgánecz Zoltán
Szabó Hanna
Szilágyi Benedek Marcell
Takács Bence
Tóth Gergő
Varga Viola
Weisenbach Gréta

 

5.C osztály
Balog Vivien Kitti
Berente Panna
Czakó Márk József
Dékány-Szabó Dorina
Ferencz Róbert
Hegedüs Dávid Ferenc
Horváth Alexa
Illés Balázs
Keresztessy Laura
Keszthelyi Kata
Kutas Katalin
Lengyel Dóra
Nád Péter
Orsós Martin Gergely
Pintér Karolina Gréta
Potz Bálint
Rácz Filip
Rodek Milán Ákos
Rubinszki Tamás
Soós Kevin Erik
Szűcs Noel
Virág Lili
Virág Stella
Viszt Marcell

 

6.A osztály
Árfalvi Zalán István
Bőczy Péter
Burgstaller György
Dolezsár Zoltán Zsolt
Erdei Tamás
Fazekas Fanni Ramóna
Horváth Levente
Huszár Bálint
Kálmán Kornélia
Kaszás Gergő
Kovács Bernadett
Papp Krisztián Zsolt
Pataky Zsolt
Paulovics Patrícia Kiara
Rubinszki Csaba
Székely Roland
Tamási Dániel Krisztián

 

6.B osztály
Antal Amanda
Apró Vivien
Beránik Bence
Csernánszki Máté Zsombor
Gondos Bianka Zoé
Horváth Máté László
Kiss Angelika Éva
Kontár Arnold
Lakatos Henrietta
Mang Luca
Mohar Jázmin
Nagy Szidónia Éva
Petrohán Tímea Réka
Rozsi Péter
Szili Cintia
Tátrai Csenge Enikő

 

6.C osztály
Blész Tamás Márk
Bősze Zsombor
Ernyes Benjámin László
Jakab Írisz
Kekk Adrienn
Kelemen Kornélia Patrícia
Kovács Milán Bence
Lajkó Márk
Lemle Szonja
Mang Veronika
Nagy Dóra
Nagy-Rédei Márk
Ocskó Barnabás Zsolt
Papp Loretta
Sasvári Dávid
Schlitt Panni Barbara
Sebők Gergő

 

6.D osztály
Bodor Médea
Érdi Kíra Mirella
Horváth Balázs
Husi Kristóf
Kapitány Richárd
Kovács Álmos Levente
Kovács Boglárka
Markovics Nikol Jázmin
Molnár Balázs
Molnár Olivér
Orsós Zsolt
Orsovai Bálint
Pallós Liliána Petra
Schutzmann Gergő
Szabó Ákos
Vörösváczki Balázs Attila

 

7.A osztály
Berente Tamás
Bodnár Nóra
Bogyay Borbála
Bólyi Bence
Csille Máté Gergő
Csőkör Dániel
Kiefer Máté
Lász Gergő
Lempel Krisztián
Lévai Vilmos
Lőrincz Luca Orsolya
Makk Zsolt Roland
Martyin Zalán
Médity Anna
Papp Bernadett Fanni
Péter Alex
Szerényi Anna Zsófia
Szokol Roland
Szurcsik Kristóf
Udvari Zsolt

 

7.B osztály
Benedek Kristóf
Bogár Karolina
Csik Csenge Zsófia
Ignácz Csenge Gabriella
Keresztes Helga Titanilla
Keresztes Petra Viktória
Kovács Márk
Merkl Valentina Rebeka
Mészáros Emma
Németh Dominika Alexa
Orsós Nóra
Pintér Georgina Réka
Pintér Vanessza Napsugár
Tilhoff Dominik

 

7.C osztály
Barka Maxima
Berente Zsófia
Duraku Enis
Győri Katinka
Hegedüs Botond Dominik
Horváth Márk
Illés Dominika Liána
Karádi László
Kiss Patrik
Kovács Olivér Áron
Kovács Zoltán Tibor
Kozma Gábor
Ludvig Dávid
Major Dorina Bianka
Nád Gergő
Nagy Márkó
Schiszler Barnabás
Szabó Alexandra
Szabó Dávid
Szerják Nikolett
Török Eszter

 

7.D osztály
Árvai Kíra
Fábián Alexandra
Győri Eszter
Győri Loretta
Harmuth Dániel Bence
Havasi Máté Gábor
Ivaszjuk András
Kedves Martin Dániel
Kistóth Péter
Petrovics Lucián
Petrovics Márió Gusztáv
Reinhardt János Patrik
Rudolf Martin
Sztranyák Milán
Sztranyák Valentina
Trapp Melitta
Traum Jázmin
Verőczei Míra Anna

 

8.A osztály
Benedek Fanni
Berkner Bálint
Bozsánovics Milán
Denke Kamilla
Dömötör Márk Márió
Duraku Zamir
Forró Kata Emília
Gerencsér Kristóf
Kapinya Gábor János
Katona Péter
Kovács Fanni Tünde
Kusmiczki Patrik
Minkó Dominik
Molnár Mátyás
Péterfalvi Luca
Radócz Hanna
Réder Anna Viktória
Tamási Adrián Máté
Zoltai Fanni

 

8.B osztály
Csonka Zsófia
Fodor Csenge
Friedl Gergő Attila
Helbig Dorina
Jankovics László
Jenei Alíz
Koltai Tamás
Kovács Lili Dorina
Kovács Liliána
Maturicz Krisztián Balázs
Mezei Vivien
Ritter Antónia
Séder Enikő
Szrenkó Viola
Tischlér Dóra Viktória
Tornyos Dóra
Zsidai Bernadett

 

8.C osztály
Bachesz Bálint
Bedecs Máté Tivadar
Bittner Ferenc József
Cserháti Barbara Anita
Drenkovics Róbert Ernő
Far Bálint
Fülöp Dániel
Gorrieri Gergely
Gyöngyi Kristóf Dániel
Horváth Luca
Kiss Vivien Brigitta
Kocsis Gergő Kristóf
Kriston-Vizi Bence
Kusinka Márton
Malmos Martin
Migács Máté
Nemes Daniella Ivett
Otterbein Viktor
Papp Szabolcs
Rodek Márk László
Ropoli Ibolya
Simon Dóra
Werner Laura Anna

 

8.D osztály
Bagó Blanka
Barka Vanessza Mária
Csonka Vivien
Csontos Marion
Fajcsi Viktória
Ferencz Dorina Hedvig
Harmuth István Dávid
Hofzang Daniella
Horváth Attila Máté
Ignácz Péter
Katona Bettina Lívia
Kosik Szabina
Losonci Márk
Lovász Patrik
Markulia Richárd Róbert
Máté Barbara
Mucsi Attila Dániel
Palaczki Lilla Laura
Petrovics Nikoletta
Pusztási Petra
Rajnai Dóra
Reisch Lotti
Róth László
Szabó Martina Mirella