2019/2020-as tanév


ECDL egységes nemzetközi szabályok alapján működő 7 modulos Standard vizsga


  • - Paulovics Patrícia Kiara
    - Bodor Médea
    - Burgstaller György
    - Kovács Álmos Levente
    - Tamási Dániel Krisztián
    - Vörösváczki Balázs Attila
    - Bőczy Péter
    - Erdei Tamás
    - Husi Kristóf
    - Horváth Levente
    - Kaszás Gergő
    - Pataky Krisztián Zsolt
    - Érdi Kira Mirella

ECDL egységes nemzetközi szabályok alapján működő 4 modulos Base vizsga


  • - Orsós Zsolt
    - Fazekas Fanni Ramóna
    - Kovács Bernadett

Christmas is All Around - országos angol karácsonyi csapatverseny

  • Junior 2 kategóriában:

  • 2. helyezett: Czilják Panna, Horváth Alexa, Illés Balázs, Hegedüs Dávid (7. évf.)

  • Felkészítő: Szifferné Guthi Erzsébet
  • Junior 1 kategóriában:

  • 1. helyezett: Huszár Barnabás, Rozina Ákos, Turai Zsombor (6. évf.)

  • 2. helyezett: Borbás Zalán, Nagy Gergő, Schmidt-Kovács Anna, Seymen-Gülizár Rózsa (6. évf.)

  • Felkészítő: Demeterné Eperjesdi Judit
  • 4. helyezett: Kulcsár Nadin, Matosics Petra, Mén Csenge, Németh Amanda (7. évf.)

  • Felkészítő: Földházi Zita

Kosárpalánta Bajnokság 2019-20 évi 2. forduló


OKLEVÉL -

TVT - Árpád
csapata részére a KOSÁRPALÁNTA Bajnokság 2019-20 évi 2. fordulójában elért 3. helyezésért.

  •  
  • Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége
    2020. 02. 02.

The 20th JQA International Environmental Children's Drawing Contest


- elnevezésű japán gyermekrajz pályázat részvevői, a Tokióból küldött ajándék naptárral.

  • Apró Vivien 8.b, Lengyel Dóra 7.c, Kun Szonja 7.b, Jancsik Johanna 7.b, Marsay Andor 7.a, Kutas Katalin 7.a, Pintér Karolina 7.c.
    A képről hiányzik: Komáromi Fanni 6.c osztályos tanuló.
  •  
  • Felkészítő: Illés Gyöngyi

Alsós Iskolai matematikaverseny (2019. november 20.)

  • 2. évfolyam
  • (max. 10 pont)
    1. helyezett: Fekete Kornél 2.c 7 pont
    2. helyezett: Kósa Kristóf 2.c 6 pont
    3. helyezett: Kertész liza 2.b 5 pont
  • 3. évfolyam
  • (max. 14 pont)
    1. helyezett: Paróczy Dániel 3.a és Simon Patrik 3.a 9 pont
    2. helyezett: Jandó Sára 3.b és Bánáti Marcell 3.b 8 pont
    3. helyezett: Vidovics Botond 3.a 7 pont

  • 4. évfolyam
  • (max. 20 pont)
    1. helyezett: Pelenczei Balázs 4.a 15 pont
    2. helyezett: Rajnai Kristóf 4.b 11 pont
    3. helyezett: Kun Bence 4.c és Juhász Berta 4.c 10 pont

Területi birkózás (Kőszeg)


Területi birkózáson a következő eredmény született:

  • 1. helyezettek: Czakó Márk és Rodek Milán 7.c
  • 2. helyezett: Gödrei Csongor 7.a
  •  
  • Felkészítő: Egyesület

2018/2019-es tanév


OTP Bank Bozsik Intézményi Program


 

Iskolánk a Magyar Labdarúgó Szövetség által rendezett

OTP Bank Bozsik Intézményi Program

Körzeti Gyermeklabdarúgó Tornán

I. korcsoportban részt vett.


Tudásbajnokság megyei forduló irodalom


Tudásbajnokság megyei fordulón irodalomból a következő eredmény született:

  • 3. helyezett: Horváth Máté 7.b
  •  
  • Felkészítő: Horváth László (szülő)

Tudásbajnokság megyei forduló nyelvtan és természetismeret


Tudásbajnokság megyei fordulón nyelvtanból és természetismeretből a következő eredmény született:

  • Nyelvtanból 3. helyezett és természetismeretből 4. helyezett: Lengyel Dóra 6.c
  •  
  • Felkészítő: Szülő

Czuczor Gergely Nyelvművelő verseny megyei forduló


Czuczor Gergely Nyelvművelő verseny megyei fordulón a következő eredmény született:

  • 3. helyezett: Nád Gergely 8.b
  • 3. helyezett: Lengyel Dóra 6.c

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny


Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen a következő eredmény született:

  • Megyei 12. helyezett: Keszthelyi Kata 6.c
  •  
  • Felkészítő: Dr. Révész Andrásné

FormaldAt19

A FORMÁLD ÁT! ökovetélkedő


A FORMÁLD ÁT! ökovetélkedőn a következő eredmény született:

  • ESZELŐS TERMÉSZETVÉDŐK csapata városi 1. helyezést ért el:
    Kovács Amira, Hohmann Balázs, Majorosi Dániel és Kakas Marcell. (4.b osztályosok)
  • VIRÁGSZÁLAK csapata városi 8. helyezést ért el:
    Erdős Panni, Hordós Babett, Veres Jázmin és Erdős Nóra. (4.b osztályosok)
  •  
  • Gratulálunk nekik a szép sikerhez!
  •  
  • Felkészítő: Pataki Edit

SebokGaborMegyeiAngol19

Sebők Gábor megyei angol verseny


Sebők Gábor megyei angol versenyen a következő eredmény született:

  • Csapatban 3. helyezést értek el: Bogyay Kristóf 6.a, Francizi Bálint 6.b, Molnár Félix 6.a
  •  
  • Felkészítő: Szifferné Guthi Erzsébet

DiakolimpiaGyor19

Diákolimpia - Győr (2019. április 13.)


Diákolimpia - Győr versenyen a következő eredmény született:

  • IV. korcsoportban 50m mellúszásban 1., 50m gyorsúszásban 4. helyezést ért el: Péter Alex 8.a

VargaTamasMatekMegyei19

Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló


Varga Tamás Matematikaverseny megyei versenyen a következő eredmény született:

  • 6. helyezett: Berente Tamás 8.a
  •  
  • Felkészítő: Nagy Beáta

ZrinyiIlonaMatekMegyei19

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló


Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei versenyen a következő eredmény született:

Egyéniben:

  • 7. helyezett: Berente Tamás 8.a
  • Felkészítő: Nagy Beáta
  • 11. helyezett: Berente Panna 6.c
  • Felkészítő: Petiné Szűcs Yvette

Csapatban:

  • 8. évfolyamos csapat 5. helyezést ért el: Berente Tamás, Berente Zsófia, Bogyai Borbála
  • Felkészítő: Nagy Beáta

  • 6. évfolyamos csapat 6. helyezést ért el: Berente Tamás, Berente Zsófia, Bogyai Borbála
  • Felkészítő: Petiné Szűcs Yvette

Foci Kupa tavaszi forduló 4. évfolyam (2019. április 3.)


Alsó tagozatban utoljára léptek a pályára a csapatok.
Hiszen a gyerekek ősszel már felsősök lesznek, és ott folytatják a küzdelmeket.
Meglepő kezdés tette izgalmassá a versenyt.
Az A és a C osztály között zajló első mérkőzés 2 : 2-es döntetlenje előre vetítette,
hogy a végső helyezést a B-sekkel vívott meccsek góljainak száma hozza meg!

A mérkőzések eredményei a következőképpen alakultak:

  • 4. A – 4. C (2 : 2)
  • 4. A – 4. B (8 : 1)
  • 4. B – 4. C (2 : 7)
  • Így a gólarány az A osztálynak kedvezett.

Eredmények:

  • 1. helyezett: 4.a osztály
  • 2. helyezett: 4.c osztály
  • 3. helyezett: 4.b osztály

  • Gratulálok a csapatoknak! További izgalmas küzdelmeket, jó játékot kívánok: Kozma Balázsné

MategyeMegyei19

MATEGYE alapítvány szervezésében megtartott Megyei Matematikaverseny


A MATEGYE alapítvány szervezésében megtartott Megyei Matematikaversenyen a következő eredmények születtek:

  • 6. évfolyam:
  • megyei 7. helyezés Kutas Katalin 6.c
    megyei 9. helyezés Berente Panna 6.c
  •  
  • Felkészítő: Petiné Szűcs Yvette

  • 8. évfolyam:
  • megyei 3. helyezés Berente Tamás 8.a
    megyei 4. helyezés Berente Zsófia 8.c
  •  
  • Felkészítő: Nagy Beáta

MOZAIK on-line verseny (2019. március 13.)


MOZAIK on-line tanulmányi verseny, országos, ötfordulós angol nyelvi levelezős versenyén a következő eredmény született:

  • Országos 64. helyezett: Nagy Kristóf 5.a
  • Országos 95. helyezett: Szalma-Hegedüs Nimród Krisztián
  •  
  • Felkészítő: Pálné Bedő Beáta

"Most Mutasd Meg!" (2019. március 12.)


A Református Általános Iskola által rendezett „Most mutasd meg!” című megyei angol nyelvi versenyén a következő eredmény született:

  • 12. helyezett: Lajkó Márk 7.c
  •  
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit

OÁTV angol és német nyelvi megyei forduló


OÁTV angol és német nyelvi megyei fordulón a következő eredmény született:

  • OÁTV angol: (2019. február 27.) Nagy Márkó (8.c) 12. helyezést, Pintér Vanessza (8.b) 18. helyezést ért el.
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit

  • OÁTV német: (2019. március 7.) Berente Zsófia (8.c) 8. helyezést, Bogyai Borbála (8.a) 10. helyezést ért el.
  • Felkészítő: Hartmann Zsuzsanna

Széchenyi István Gimnázium angol nyelvi megyei verseny (2018. december 13.)


Széchenyi István Gimnázium angol nyelvi megyei versenyen a következő eredmény született:

  • 1. helyezett: Lévai Vilmos 8.a
  •  
  • Felkészítő: Pálné Bedő Beáta

Autumn in English speaking countries – angol országos levelező verseny


Autumn in English speaking countries – angol országos levelező versenyen a következő eredmény született:

  • Csapatban 5. helyezést értek el: Pálkovács Tamás 5.a, Rozina Ákos 5.a és Bognár Ákos 5.a
  • Csapatban 8. helyezést értek el: Papp Nóra 5.b, Boros Alíz 5.b és Hideg Napsugár 5.b
  •  
  • Felkészítő: Pálné Bedő Beáta

Református Általános Iskola által rendezett
„Most mutasd meg!” című megyei idegen nyelvi verseny


A Református Általános Iskola által rendezett
„Most mutasd meg!” című megyei idegen nyelvi versenyen a következő eredmény született:

  • Angol nyelvből:
  • 2. helyezett: Nagy Márkó 8.c
  • 6. helyezett: Pintér Vanessza 8.b
  •  
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit

  • Német nyelvből:
  • 5. helyezett: Berente Zsófia 8.c
  • 7. helyezett: Bogyai Borbála 8.c
  • 10. helyezett: Nád Gergő 8.b
  •  
  • Felkészítő: Hartmann Zsuzsanna

SzabadfogasuBirkozas19

Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola képviselében a Diákolimpia Szabadfogású Birkózás (2018. október 6. - november 24.-ig)


Nagykanizsa Területi Diákolimpia Szabadfogású Birkózás Pécs
Testvérvárosok Terei Általános Iskola képviseletében.

Diák I. korcsoport:

  • 1. hely: Rodek Milán 6.c (29 kg)
  • 2. hely: Czakó Márk 6.c (38 kg)
  • 1. hely: Gödrei Csongor 6. b (69 kg)

Szigetszentmiklós Országos Diákolimpia Szabadfogású Birkózás Pécs
Testvérvárosok Terei Ált. Iskola képviseletében.

Diák I. korcsoport:

  • 4. hely: Rodek Milán 6.c (29 kg)

Kiskunfélegyháza Országos Leány Diákolimpia 2018. November 24. Pécs
Testvérvárosok Terei Ált. Iskola képviseletében
.

Diák II. korosztály:

  • 5. hely: Czakó Tifani Krisztina 4.c (40kg)

2018. 11. 25 Kaposvár Területi Diák Csapatbajnokság:

  • 2.hely: Rodek Milán (6.c) - Czakó Márk (6.c) - Gödrei Csongor (6.b)

2019. 02. 09. Pécs U23 Szabadfogású Országos Bajnokság és Mentőhajó Alapítvány
Nemzetközi Gyermek és Diákverseny:

  • 3. hely: Rodek Milán (29 kg)
  • 2. hely: Czakó Márk (38 kg)
  • 2. hely: Czakó Tifani (40 kg)
  • 2. hely: Gödrei Csongor (69 kg)

2019. 02 17. Kaposvár Területi Kötöttfogású Diák Bajnokság.

Diák I. korcsoport:

  • 1. hely: Rodek Milán (29 kg)
  • 2. hely: Czakó Márk (38 kg)
  • 1. hely: Gödrei Csongor (76 kg)

2019. 03. 30. Zalaegerszeg Országos Magyarbajnokság Kötöttfogás.

Diák I. korcsoport:

  • 5. hely: Gödrei Csongor (76 kg)

2019. 04. 06. Nagykanizsa Területi Szabadfogású Bajnokság.

Diák I. korcsoport:

  • 3. hely: Gödrei Csongor (69 kg)
  • Felkészítő: egyesület

2017/2018-as tanév


OTP Bank Bozsik-program Körzeti Gyermeklabdarúgó Torna


OKLEVÉL - a Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola részére
a Magyar Labdarúgó Szövetség által rendezett OTP Bank Bozsik Intézményi Program Körzeti Gyermeklabdarúgó Tornán I. korcsoportban részt vett.

  • Résztvevők: Duraku Ervis, Szélig Tamás 1.a; Galgóczi Botond Ágoston, Sziblinger Zsombor 1.c; Csipak Adrián Felicián 2.a; Meretei Hunor, Propszt Bálint 2.c.

Bendegúz Tudásbajnokság - Szeged


Bendegúz Tudásbajnokságon a következő eredmény született:

  • III. helyezést ért el: Schlitt Panni Barbara 6.c. Természetismeretből.

"Biztonságos közlekedés gyermekszemmel" - Baranya Megyei Balesetmegelőzési Bizottság országos felmenetelű megyei szintű rajzpályázata


"Biztonságos közlekedés gyermekszemmel" - Baranya Megyei Balesetmegelőzési Bizottság országos felmenetelű megyei szintű rajzpályázatán a következő eredmény született:

  • I. hely: Keszthelyi Kata 5.c.
  • II. hely: Nagy Dóra 6.c.
  • V hely: Győrfi Borka 5.b.
  •  
  • Felkészítő: Dr. Pallosiné Illés Gyöngyi

Ki a legjobb fejszámoló? - Alapműveleti matematikaverseny az alsó tagozaton


2018. május 10-én rendeztük meg az 1-4 évfolyam tanulói részére az alapműveleti matematikaversenyt, melyen a tanulók számolási tudásukról adtak számot. A következő eredmények születtek:


  • 1. évfolyam

  • 1. helyezett: Horváth Dávid 1.c - Felkészítő tanára: Peres Judit
    2. helyezett: Kincses Benett 1.a - Felkészítő tanára: Horváth Margit
    3. helyezett: Galgóczi Botond 1.c - Felkészítő tanára: Peres Judit | Szélig Tamás 1.a - Felkészítő tanára: Horváth Margit

  • 2. évfolyam

  • 1. helyezett: Pelenczei Balázs 2.a - Felkészítő tanára: Gárdos Réka
    2. helyezett: Gyöngyi Barna és Schváb Barnabás 2.c - Felkészítő tanáruk: Máté Gyuláné
    3. helyezett: Scháb Vanessza 2.c - Felkészítő tanára: Máté Gyuláné

  • 3. évfolyam

  • 1. helyezett: Omo Emma Regina 3.b - Felkészítő tanára: Pataki Edit
    2. helyezett: Szíjártó Nikolett 3.a - Felkészítő tanára: Kozma Balázsné
    3. helyezett: Veres Jázmin 3.b - Felkészítő tanára: Pataki Edit

  • 4. évfolyam

  • 1. helyezett: Bara Nabil Gábor 4.a - Felkészítő tanára: Keményné Kövesi Zsuzsanna
    2. helyezett: Bakán Bianka 4.a - Felkészítő tanára: Keményné Kövesi Zsuzsanna
    3. helyezett: Protár Csilla 4.b - Felkészítő tanára: Kóra Gabriella

Formáld Át! elnevezésű környezetvédelmi vetélkedő városi döntő


Formáld Át! elnevezésű környezetvédelmi vetélkedő városi döntőjén a következő eredmény született:

  • Elnyertük a 2. és a 4. helyezést. Az első 3 helyezett június végén egyhetes ökotáborozáson vehet részt.
  •  
  • Felkészítő: Hizsnyikné Pintér Zsuzsanna

Galéria megtekintése: honlap, facebook.


SiklosiSztaraiMRefAltIskMegyeiAngol

Siklósi Sztárai Mihály Református Általános Iskola által rendezett megyei angol vers- és prózamondó verseny


A siklósi Sztárai Mihály Református Általános Iskola által rendezett megyei angol vers- és prózamondó versenyen a következő eredmény született:

  • 3. helyezés: Médity Anna 7.a.
  •  
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit

BankiDonatTeruletiMatematikaverseny

Bánki Donát Területi Matematikaverseny


A Bánki Donát Területi Matematikaversenyen a következő eredmény született:

  • 1. helyezés: Berente Zsófia 7.c.
  • 3. helyezés: Berente Tamás 7.a.
  •  
  • Felkészítő: Nagy Beáta

„Ki a mester két keréken?” országos verseny megyei döntő


„Ki a mester két keréken?” országos verseny megyei döntőjén a következő eredmény született:

  • Lányok:
  • 1. helyezés: Érdi Kíra Mirella - Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
  •  
  • Fiúk:
  • 1. helyezés: Kőrösi Krisztofer - Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  •  
  • Ők képviselhetik Baranyát a május 15–16-án Pécsett megrendezésre kerülő országos döntőn.

Cikk megtekintése: BAMA.


7-8. osztályosok Herman Ottó biológiai verseny megyei döntő


7-8. osztályosok Herman Ottó biológiai verseny megyei döntőjén a következő eredmény született:

  • 4. helyezés: Séder Enikő 8.b és Kistóth Péter 7.d.
  • 9. helyezés: Fodor Csenge 8.b.
  •  
  • Felkészítő: Mitterstiller Ivett és Patkó Norbert

5-6. osztályosok Kaán Károly természetismereti verseny megyei döntő


5-6. osztályosok Kaán Károly természetismereti verseny megyei döntőjén a következő eredmény született:

  • 4. helyezés: Schlitt Panni 6.c.
  • 7. helyezés: Paulovics Patrícia Kiara 6.a.
  • 9. helyezés: Kovács Álmos 6.d.
  •  
  • Felkészítő: Mitterstiller Ivett és Patkó Norbert

Ki a mester két keréken? - városi kresz verseny


Ki a mester két keréken? - városi kresz versenyen a következő eredmény született:

  • Lányok:
  • 1. helyezés: Nagy Dóra 6.c.
  • 2. helyezés: Érdi Kíra 6.d.
  •  
  • Fiúk:
  • 2. helyezés: Uvercsák Ádám 5.a.
  • 4. helyezés: Mang Bence 4.a.
  •  
  • Felkészítő: Szentkereszti Tamás

Galéria megtekintése: honlap, facebook.


Kik-Kerékpáros Iskola Kupa


Kik-Kerékpáros Iskola Kupán a következő eredmény született:

  • Lányok:
  • 1. helyezés: Érdi Kíra 6.d.
  • 2. helyezés: Mang Veronika 6.c.
  • 3. helyezés: Nagy Dóra 6.c.
  •  
  • Fiúk:
  • 1. helyezés: Konkoly Dávid 6.c.
  • 2. helyezés: Hegedüs Botond Dominik 7.c.
  • 3. helyezés: Ocskó Barnabás 6.c.
  • 4. helyezés: Husi Kristóf 6.d.
  •  
  • Felkészítő: Szentkereszti Tamás

Galéria megtekintése: honlap, facebook.


OATVOrszagosNemetNyelviVersenyMegyeiFordulo

OÁTV országos német nyelvi verseny megyei forduló


OÁTV országos német nyelvi verseny megyei fordulóján a következő eredmény született:

  • 6. helyezés: Berente Zsófia 7.c.
  • 7. helyezés: Tischlér Dóra 8.b.
  • 9. helyezés: Bogyay Borbála 7.a.
  •  
  • Felkészítő: Hartmann Zsuzsanna

Kovács Béla Ált. Iskola - városi országismereti verseny


Kovács Béla Ált. Iskola - városi országismereti versenyen a következő eredmény született:

  • 5. hely: Érdi Kira Mirabella, Ernyes Benjamin, Paulovics Kiara.
  •  
  • Felkészítő: Kupovics Gabriella

HEBE "Karácsony a világon" országos levelező verseny


HEBE "Karácsony a világon" országos levelező versenyen a következő eredmény született:

  • 12. hely: Érdi Kira Mirabella, Pallos Liliána, Nagy Szidónia.
  •  
  • Felkészítő: Kupovics Gabriella

VargaTamasMatematikaVersenyMegyeiFordulo

Varga Tamás Matematika Verseny megyei forduló


Varga Tamás Matematika Verseny megyei fordulóján a következő eredmény született:

  • Megyei 5. helyezett: Berente Tamás 7.a
  • Megyei 6. helyezett: Berente Zsófia 7.c
  • Megyei 13. helyezett: Papp Szabolcs 8.c
  •  
  • Felkészítő: Nagy Beáta

ZrinyiIlonaMatematikaverseny

Zrínyi Ilona matematikaverseny


Zrínyi Ilona matematikaversenyen a következő eredmény született:

  • 3. helyezett: Hohmann Balázs 3.b
  • Felkészítő: Pataki Edit
  •  
  • 7. helyezett: Berente Tamás 7.a
  • Felkészítő: Nagy Beáta
  •  
  • 14. helyezett: Papp Szabolcs 8.c
  • Felkészítő: Nagy Beáta
  •  
  • 15. helyezett: Rajnai Kristóf 2.b
  • Felkészítő: Borbély Sándorné

A csapatversenyben a 7. évfolyamos csapat megyei 5. helyezést ért el.
Iskolánk az Általános iskolák kategóriájában megyei 6. helyezést ért el.

A megyei verseny szép eredményeihez gratulálunk, további sikereket kívánunk!


Christmas is All Around országos karácsonyi csapatverseny


Christmas is All Around országos karácsonyi csapatversenyen a következő eredmény született:

  • 4. évfolyam: Geri Szemira 4.b, Rozina Ákos 4.a, Szedlák Engelbert 4.a - 12. hely.
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit
  •  
  • 6. évfolyam: Érdi Kíra Mirella 6.d, Pallós Liliána Petra 6.d, Nagy Szidónia 6.b - 12. hely.
  • Felkészítő: Kupovics Gabriella

DARTS - Megyei Diákolimpia döntő


Az elmúlt hétvégén Komlón került megrendezésre a DARTS BARANYA MEGYEI DIÁKOLIMPIA DÖNTŐJE. Iskolánkból 8 tanuló vett részt az eseményen.

DARTS - Megyei Diákolimpia döntőn a következő eredmény született:

  • A III-IV. korcsoportos lányok között Rajnai Dóra 8.d osztályos tanuló ARANYÉRMET szerzett.
  •  
  • A III-IV. korcsoportos fiúk között Ignácz Péter 8.d osztályos tanuló EZÜST-,
    Duraku Enisz 7.c osztályos tanuló pedig BRONZÉRMET szerzett.
    További helyezettek: Papp Szabolcs 8.c a negyedik, Duraku Zamir 8.a az ötödik, Horváth Attila 8.d a hetedik helyet ért el.
  •  
  • Az V-VI. korcsoportban Róth László 8.d az ötödik, Mucsi Attila 8.d a hetedik helyezett lett.
  •  
  • Felkészítő: Niedermayer Gábor tanár úr (3 Darts Syndicate)

Ezzel kvalifikálták iskolánkat az ORSZÁGOS DÖNTŐRE, melyet vasárnap rendeznek Székesfehérváron!
GRATULÁLUNK!

Galéria megtekintése: honlap, facebook.


Megyei Népdaléneklési Verseny


Megyei Népdaléneklési Versenyen a következő eredmény született:

  • Ezüst oklevelet kapott: Babics Fanni és Csonka Erika 4.b osztályos tanulók.
  •  
  • "Kiemelt Arany minősítést" kapott: Boros Alíz 4.b osztályos tanuló.
  •  
  • Felkészítő: Dr. Szécsényi Lászóné

HEBE levelezős angol verseny


HEBE levelezős angol versenyen a következő eredmény született:

  • Országos 7. helyezést értek el: Paulovics Kiara 6.a, Schlitt Panni 6.c, Pallos Liliána 6.d és Érdi Kíra 6.d
  •  
  • Felkészítő: Kupovics Gabriella

Spelling Bee városi angol verseny


Spelling Bee városi angol versenyen a következő eredmény született:

  • 3. helyezett: Illés Balázs 5.c
  •  
  • Felkészítő: Szifferné Guthi Erzsébet

Deák nyelvi verseny


Deák nyelvi versenyen a következő eredmény született:

  • 10. helyezett: Pintér Georgina 7.évfolyam
  • Felkészítő: Ekkert Dorina
  •  
  • 12. helyezett: Sebők Gergő 6.évfolyam
  • Felkészítő: Gyenge Zsolt
  •  
  • 13. helyezett: Pálkovács Tamás 4.évfolyam
  • Felkészítő: Prucsi Andrea
  •  
  • 16. helyezett: Katona Péter 8.évfolyam
  • Felkészítő: Dr. Révész Andrásné
  •  
  • 17. helyezett: Weisenbach Gréta 5.évfolyam
  • Felkészítő: Dr. Révész Andrásné
  •  
  • Bővebb információ

Shelebration

Az iskolánk által szervezett Shelebration elnevezésű
megyei angol nyelvi szavaló verseny


Az iskolánk által szervezett Shelebration elnevezésű megyei angol nyelvi szavaló versenyen
a következő eredmény született:

  • 4. helyezett: Helbig Dorina 8.b
  • 7. helyezett: Pintér Georgina 7.b
  •  
  • Felkészítő: Pálné Bedő Beáta és Demeterné Eperjesi Judit

Építs te is robotot 2017


Építs te is robotot 2017 versenyen a következő eredmény született:

  • Vonalkövető robot
  • Menőmanók csapata (4.b) – 2. helyezés
    R2D2 (7.a) – 9. helyezés
  •  
  • Hordócipelő robot
  • Robotoló (7.a) - 8. helyezés
    Maféláron (5.a) – 10. helyezés
  •  
  • A csapatok jó eredménnyel szerepeltek a kibővült versenylétszám mellett is, hiszen idén már 15 iskola 44 csapata mérette meg magát.
  •  
  • Galéria megtekintése
  •  
  • Felkészítő: Szentkereszti Tamás

ANK focikupa III. korcsoport (2017. november 29.)


ANK focikupa III. korcsoport versenyen a következő eredmény született:

  • 2. hely.
  • Nagy-Rédei Márk 6.c (Torna legjobb kapusa), Bősze Zsombor 6.c, Szabó Viktor 5.a, Blész Tamás 6.c, Kaszás Gergő 6.a, Kovács Zoltán 7.c, Francizi Bálint 5.b, Tóth Gergő 5.b (Torna legjobb játékosa), Csőkör Dániel 7.a, Duraku Enis 7.c.
  •  
  • Felkészítő: Niedermayer Gábor

Iskolai matematikaverseny az alsó tagozaton (2017. november 23.)


Iskolai matematikaverseny az alsó tagozaton a következő eredmény született:
A versenyen 49 gyerek vett részt 2-4. évfolyamig.


  • 2. évfolyam
  • (max. 14 pont)
    1. helyezett: Pelenczei Balázs 2.a 7 pont 26 perc
    2. helyezett: Kószó Rajmund 2.a 5 pont 32 perc
    3. helyezett: Juhász Berta 2.c 5 pont 46 perc
    4. helyezett: Rajnai Kristóf 2.b 5 pont 48 perc
    5. helyezett: Orbán Balázs 2.c 4 pont 15 perc
    6. helyezett: Kun Bence 2.c 4 pont 20 perc
    7. helyezett: Kovács Dominik 2.c 4 pont 31 perc
    8. helyezett: Proszt Bálint 2.c 3 pont 22 perc
    9. helyezett: Varga Jázmin 2.b 2 pont 24 perc
    10. helyezett: Ruppert martin 2.a 2 pont 49 perc
    11. helyezett: Nagy Máté 2.a 2 pont 50 perc
    12. helyezett: Harsányi Milán 2.a 1 pont 17 perc
    13. helyezett: Meretei Hunor 2.c 1 pont 30 perc

  • 3. évfolyam
  • (max. 15 pont)
    1. helyezett: Hohmann Balázs 3.b 12 pont 34 perc
    2. helyezett: Omo Emma Regina 3.b 9 pont 28 perc
    3. helyezett: Szorg Bálint 3.a 9 pont 52 perc
    4. helyezett: Kelemen Laura 3.b 8 pont 34 perc
    5. helyezett: Kovács Amira 3.b 8 pont 37 perc
    6. helyezett: Kutas Borbála 3.c 7 pont 34 perc
    7. helyezett: Panka Csongor 3.c 7 pont 60 perc
    8. helyezett: Berecz András 3.b 6 pont 26 perc
    9. helyezett: Erdős Nóra 3.b 5 pont 26 perc
    10. helyezett: Póra Szabina 3.a 5 pont 46 perc
    11. helyezett: Mohar Kincső 3.b 4 pont 17 perc
    12. helyezett: Nagy Tímea 3.c 4 pont 30 perc
    13. helyezett: Veriga Áron 3.a 3 pont 32 perc
    14. helyezett: Szíjártó Nikolett 3.a 3 pont 37 perc
    15. helyezett: Székelyhidi Eszter 3.c 3 pont 52 perc
    16. helyezett: Rácz Gergely 3.c 2 pont 23 perc
    17. helyezett: Veres Jázmin 3.b 2 pont 25 perc
    18. helyezett: Pojányi Benedek 3.a 2 pont 45 perc

  • 4. évfolyam
  • (max. 20 pont)
    1. helyezett: Binder Richárd 4.c 14 pont 31 perc
    2. helyezett: Bara Nabil Gábor 4.a 13 pont 42 perc
    3. helyezett: Borbás Zalán 4.c 12 pont 41 perc
    4. helyezett: Rozina Ákos 4.a 11 pont 38 perc
    5. helyezett: Sebestyén Olivér 4.c 11 pont 47 perc
    6. helyezett: Pálkovács Tamás 4.a 11 pont 49 perc
    7. helyezett: Szőcs Márton 4.c 10 pont 39 perc
    8. helyezett: Bakán Bianka 4.a 10 pont 44 perc
    9. helyezett: Omo Margit Mária 4.b 10 pont 46 perc
    10. helyezett: Kém Krisztián 4.b 9 pont 26 perc
    11. helyezett: Tancsik Zalán 4.c 8 pont 25 perc
    12. helyezett: Sebestyén Iván 4.c 7 pont 28 perc
    13. helyezett: Papp Nóra 4.b 7 pont 46 perc
    14. helyezett: Turai Zsombor 4.c 6 pont 33 perc
  •  

Gratulálunk minden résztvevőnek, és további sikereket kívánunk a tanév során rájuk váró megmérettetéseken!

  • Pataki Edit tanítónő

ANK focikupa IV. korcsoport (2017. november 22.)


ANK focikupa IV. korcsoport versenyen a következő eredmény született:

  • 2. hely.
  • Szabó Dávid 7.c (Torna legjobb kapusa), Duraku Enis 7.c, Duraku Zamir 8.a, Kovács Zoltán 7.c, Kozma Gábor 7.c (Torna legjobb játékosa), Blész Norbert IFI, Minkó Dominik 8.a, Katona Péter 8.a, Csőkör Dániel 7.a, Ignácz Péter 8.d, Horváth Attila 8.d.
  •  
  • Felkészítő: Niedermayer Gábor

Reformatus8evf an

„Most mutasd meg!”
- Református Gimnázium megyei angol versenye 8. évfolyamosok számára


„Most mutasd meg!” - Református Gimnázium megyei angol versenye 8. évfolyamosok számára versenyen a következő eredmény született:

  • 1. helyezett: Radócz Hanna 8.a
  • 4. helyezett: Helbig Dorina 8.b
  • 5. helyezett: Péterfalvi Luca 8.a
  • 9. helyezett: Bittner Ferenc József 8.c
  •  
  • Felkészítő: Pálné Bedő Beáta

„Most mutasd meg!”
- Református Gimnázium megyei angol versenye 7. évfolyamosok számára


„Most mutasd meg!” - Református Gimnázium megyei angol versenye 7. évfolyamosok számára versenyen a következő eredmény született:

  • 4. helyezett: Pintér Vanessza 7.b
  • 5. helyezett: Nagy Márkó 7.c
  • 17. helyezett: Hegedüs Dominik 7.c
  •  
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit

„Most mutasd meg!”
- Református Gimnázium megyei német versenye 8. évfolyamosok számára


„Most mutasd meg!” - Református Gimnázium megyei német versenye 8. évfolyamosok számára versenyen a következő eredmény született:

  • 24. helyezett: Séder Enikő 8.b
  • 26. helyezett: Tischlér Dóra 8.b
  •  
  • Felkészítő: Hartmann Zsuzsanna

„Most mutasd meg!”
- Református Gimnázium megyei német versenye 7. évfolyamosok számára


„Most mutasd meg!” - Református Gimnázium megyei német versenye 7. évfolyamosok számára versenyen a következő eredmény született:

  • 5. helyezett: Berente Zsófia 7.c
  • 19. helyezett: Bogyai Borbála 7.a
  •  
  • Felkészítő: Hartmann Zsuzsanna

SinESC

Spring in English Speaking Countries országos levelező verseny


Spring in English Speaking Countries országos levelező versenyen a következő eredmény született:

  • 1. helyezést értek el: Helbig Dorina 8.b, Horváth Luca 8.c és Péterfalvi Luca 8.a
  •  
  • Felkészítő: Pálné Bedő Beáta
  • 5. helyezést értek el: Lemle Szonja 6.c, Lajkó Márk 6.c, Mang Veronika 6.c
  •  
  • Felkészítő: Demeterné Eperjesi Judit

 


ANK Torna Gála (Református Gimnáziummal közös csapatban)


ANK Torna Gála (Református Gimnáziummal közös csapatban) versenyen a következő eredmény született:

  • 4. helyezett: 3.-4. korcsoport
  • 6. helyezett: 2. korcsoport
  • 8. helyezett: 1. korcsoport
  •  
  • Felkészítő: Szalai Judit

3. évfolyamosok hagyományos focibajnoksága (2017. november 15.)


Az egészséghét keretében került megrendezésre a 3. évfolyamosok hagyományos focibajnoksága.
Az izgalmas mérkőzéseken a következő eredmények születtek:

  • 1. helyezett: 3.a osztály
  • 2. helyezett: 3.c osztály
  • 3. helyezett: 3.b osztály

A gyerekek játékos kedvét és lendületét mutatja a gólok magas száma:

  • 3. A – 3. B (8 : 3)
  • 3. A – 3. C (6 : 2)
  • 3. B – 3. C (1 : 4)

Dicséretet érdemelnek a játékosok a sportszerű játékért!
A küzdelmek tavasszal folytatódnak.


  • Felkészítő: Kozma Balázsné

Őszi körzeti atlétika többpróba


Őszi körzeti atlétika többpróba versenyen a következő eredmény született:

  • 2. korcsoportos lányok (3.-4. osztály): Csonka Erika, Harsányi Csenge, Suntek Dominika, Schmidt-Kovács Anna, Andrási Roxána, Sági Vivien. - csapatban 1. hely.
  •  
  • 2. korcsoportos fiúk (3.-4. osztály): Rozina Ákos, Gyulay Tamás, Mang Bence, Petrovics Balázs, Sztranyák Patrik, Káplán Barnabás. - csapatban 1. hely.
  •  
  • Felkészítő: Mitterstiller Yvette

Őszi mezei futóverseny


Őszi mezei futóversenyen a következő eredmény született:

  • 1. korcsoportos lányok (1.-2. osztály): Német Alicia (egyéni 6. helyezett), Váczi Blanka, Csonka Alexandra, Csonka Izabella, Keszthelyi Dorka. - csapatban 8. hely.
  •  
  • 1. korcsoportos fiúk (1.-2. osztály): Szóvári Bálint (egyéni 5. helyezett), Kiss Tamás, Duraku Bamír, Kakas Barnabás, Denke Dominik. - csapatban 9. hely.
  •  
  • 2. korcsoportos lányok (3.-4. osztály): Póra Szabina (egyéni 12. helyezett), Sági Vivien (egyéni 13. helyezett), Harsányi Csenge, Csonka Erika, Susztek Dominika. - csapatban 6. hely.
  •  
  • 2. korcsoportos fiúk (3.-4. osztály): Rozina Ákos, Sztranyák Patrik (egyéni 9. helyezett), Gyulay Tamás, Káplán Barnabás, Nagy Tamás, Majorosi Dániel. - csapatban 6. hely.
  •  
  • Felkészítő: Mitterstiller Yvette

 


2017/2018-as tanév I. félévében igazgatói dicséretet kaptak:


  • Péterfalvi Luca - 2017. október 9. - A Spring in English Speaking Countries országos levelezős versenyen.
  • Zoltai Fanni - 2017. október 9. - A Spring in English Speaking Countries országos levelezős versenyen.
  • Helbig Dorina - 2017. október 9. - A Spring in English Speaking Countries országos levelezős versenyen.
  • Horváth Luca - 2017. október 9. - A Spring in English Speaking Countries országos levelezős versenyen.
  • Berente Zsófia - 2017. november 17. - Mutasd meg magad német nyelvi versenyen 5. helyezésért.
  • Pintér Vanessza - 2017. november 20. - Mutasd meg magad angol nyelvi versenyen 4. helyezésért.
  • Nagy Márkó - 2017. november 20. - Mutasd meg magad angol nyelvi versenyen 5. helyezésért.
  • Lemle Szonja - 2017. október 11. - Spring in the English speaking countries 5. helyezésért.
  • Lajkó Márkó - 2017. október 11. - Spring in the English speaking countries 5. helyezésért.
  • Mang Veronika - 2017. október 11. - Spring in the English speaking countries 5. helyezésért.
  • Bittner Ferenc József - 2017. november 20. - A Református Gimnázium megyei angol versenyén 9. helyezésért.
  • Helbig Dorina - 2017. november 20. - A Református Gimnázium megyei angol versenyén 5. helyezésért.
  • Radócz Hanna - 2017. november 20. - A Református Gimnázium megyei angol versenyén 1. helyezésért.
  • Péterfalvi Luca - 2017. november 20. - A Református Gimnázium megyei angol versenyén 4. helyezésért.